Zgłoszenia do działu MEDIA

Aplikujesz do roli Korespondenta Młodzieżowego „Strefy Wpływu”! A to oznacza, że chcesz śledzić, co się dzieje w polityce młodzieżowej w Małopolsce, chcesz nagłaśniać ważne sprawy, opisywać, czym żyją młodzi ludzie i czego potrzebują. 

Lubisz pisać, nagrywać albo występować przed kamerą. Masz własne zdanie, ale też otwartość na opinie innych. Potrafisz dostrzec ciekawy temat i spojrzeć krytycznym okiem na rzeczywistość. Cenisz rzetelność dziennikarską, a może też marzysz o karierze w dziennikarstwie obywatelskim?

SUPER! Czekamy właśnie na Ciebie!

Wypełnij zgłoszenie do 15 sierpnia 2021, a wkrótce mailowo poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Główne zajęcia (wymagane)
  SzkołaStudiaPracaInne

  Czy deklarujesz gotowość do udziału w 3 szkoleniach medialnych w Krakowie w terminie do 30.09.2021?
  TAKNIENie wiem

  Czy deklarujesz gotowość do współpracy z Małopolskim Portalem Młodzieżowym (pisanie tekstów, nagrywanie materiałów video, podcastów, treści na media społecznościowe) regularnie (w zakresie określonym z mentorem) do końca 2022 roku?
  TAKNIENie wiem

  Czy zgadzasz się na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji? Twoje dane będą administrowane przez Stowarzyszenie Europe4Youth, ul. Urzędnicza 14/1, 30-051 Kraków, info@europe4youth.eu (w przypadku zaznaczenia „nie” nie jesteśmy w stanie Cię przyjąć do programu)
  TAKNIE