AKTUALNOŚCI

Program Rabka Przyjazna Młodzieży pozytywnie zaopiniowana przez Młodzieżową Radę Miejską!

0
Powołanie Pełnomocnika ds. Młodzieży, Fundusz Młodzieżowy, czy ustabilizowanie Pracowni Młodzieżowej to jedne z postulatów zawartych w programie "Rabka Przyjazna Młodzieży". Projekt opracowało Stowarzyszenie Europe4Youth na podstawie badań i konsultacji z ponad 500 osobami w wieku 13-26 z Rabki!

Rabka-Zdrój. Pełne dane i program „Rabka Przyjazna Młodym”

0
Mamy to! Końcowa publikacja przedstawiająca wyniki badań nad młodzieżą w Gminie Rabka-Zdrój i propozycja programu "Rabka Przyjazna Młodzieży" już po konsultacjach. Teraz pozostało już tylko działać!

Powstał Program dla Gminy Kościelisko: „Młoda Gmina. Nowe Perspektywy”

0
Mamy to! Po 2 latach badań, przygotowań i konsultacji Młodzieżowa Rada Gminy Kościelisko oraz Europe4Youth prezentują publikację zawierającą diagnozę, rekomendacje oraz podany na tacy zestaw działań. A Gmina już przystępuje do działań!

Nowy Sącz. Diagnoza i program miejski już gotowe!

0
Młodzieżowa Rada Miejska w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Europe4Youth przygotowały propozycję miejskiej polityki młodzieżowej! Po 2 latach badań, przygotowań i konsultacji prezentują publikację zawierającą diagnozę, rekomendacje oraz podany na tacy zestaw działań.

Konsultujmy program „Młoda Gmina – Nowe Perspektywy” Gminy Kościelisko!

0
Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-26 lat z Gminy Kościelisko do komentowania świeżo opracowanego projektu programu „Młoda Gmina-Nowe Perspektywy”! Mieszkasz, pracujesz lub chodzisz do szkoły na terenie Gminy? Mieszkasz już gdzie indziej, ale swój "dom" lokalizujesz właśnie tam? Program dotyczy Ciebie!

Konsultacje programu „Nowy Sącz dla Młodych”!

0
Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-26 lat w Nowym Sączu do komentowania projektu programu "Nowy Sącz dla Młodych"! Mieszkasz, pracujesz lub chodzisz do szkoły w Nowym Sączu? Program dotyczy Ciebie!

Konsultacje programu „Rabka Przyjazna Młodym”

0
Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-26 lat w Rabce-Zdroju do komentowania projektu programu "Rabka Przyjazna Młodym"! Mieszkasz, pracujesz lub chodzisz do szkoły w Gminie Rabka-Zdrój? Program dotyczy Ciebie!

Gmina Kościelisko – zobacz jak wygląda zdrowie psychiczne, problemy, oraz jakość życia ankietowanej  młodzieży 

0
Co można zrobić, żeby młodym ludziom w wieku 13-26 żyło się lepiej? Zebraliśmy głosy młodych ludzi w Gminie Kościelisko i oto ich efekty!

Aby Twoja Gmina mogła się rozwijać potrzebny jest Twój głos!

0
Trwa diagnoza młodzieży w 4 gminach w Małopolsce. Mieszkasz w jednej z nich? Wypełnij ankietę i dołącz do grona tych, dzięki którym powstanie lokalna strategia polityki młodzieżowej!

Rzut uczniowskim okiem na HiT

0
Od 1 września do szkół ponadpodstawowych wkroczył nowy przedmiot - Historia i Teraźniejszość (HiT). W teorii ma on łączyć dwa przedmioty - historię oraz wiedzę o społeczeństwie i dotyczyć historii po 1945 roku do czasów współczesnych.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

NA TOPIE

Przetestuj swoją osobowość!

Sprawdź jakim typem osobowości jesteś i jakie ma to implikacje.

TO JUŻ NIE OBCIACH !

Czyli jak zmieniło się postrzeganie second-handów.

DOŁĄCZ DO DYSKSJI

POSŁUCHAJ