AKTUALNOŚCI

Jak wpływać na polityki lokalne? Wyjedź na serię wizyt studyjnych i warsztaty dla młodych...

0
Stowarzyszenie Europe4Youth zaprasza wszystkich interesujących się polityką, zmianami na świecie i rolą młodzieży we wpływaniu na te zmiany, w szczególności - dla młodzieżowych radnych, aktywistów_ki, liderów-ki na wyjątkową podróż do Francji (Pontonx) przez Niemcy (Getynga) z lądowaniem w Rabce-Zdroju!

O wrażeniach z wymiany młodzieżowej na farmie permakulturowej we Włoszech

0
Zastanawiałe/aś się kiedyś co ludzie robią na wymianach młodzieżowych i co na nich zyskują? A co jeśli wymiana odbywa się na permakulturowej farmie? Zobaczcie co o wymianie "Building your green future" we Włoszech mówią uczestnicy!

Wolontariat w Anglii!

0
Jeszcze do 22 marca można się zgłaszać na wolontariat w Anglii trwający od września 2023r. do sierpnia 2024r. ASF Polska ma 2 miejsca dla ludzi w wieku 18-30 z Polski. Polecamy!

Wyjedź na wolontariat i chroń naturę!

0
Myślałe/aś kiedyś o wolontariacie za granicą? Praca w naturze to coś, co Cię ciekawi? Masz 18-30 lat i chcesz spożytkować 12 miesięcy na pożytecznej i rozwijającej pracy? Sprawdź najnowsze oferty wolontariatu w Belgii!

Prawo na scenę! – rekrutacja trwa

0
Zapraszamy na bezpłatne, twórcze warsztaty społeczno-teatralne, w trakcie których bliżej przyjrzysz się tematowi ochrony uczuć religijnych oraz wolności do wyrażania siebie!

Як громадянин України може вступити до польського вищого навчального закладу

0
Освіта в Польщі для українців має великі переваги. По-перше, Ви отримаєте вищу освіту європейського рівня. По-друге, одне з головних - це знання, які знадобляться у майбутньому. При цьому навчатися в польських університетах можливо, навіть з невеликими фінансами.

O wielokulturowości – rozmyślania i życzenia

0
Czy wielokulturowość to stan naturalny? Jak ludzie o różnych wartościach mogą budować wspólnotę? Czy wielokulturowość sprzyja rozwojowi społecznemu, ekonomicznemu? Co to jest wielokulturowość? Wielokulturowość to występowanie wielu różnorodnych...

Jak uczyć się języków obcych za darmo? – czyli o studenckich metodach nie przepłacania...

0
Czy Tinder może pomóc w nauce języków obcych? Jak wybrać język obcy, który się przyda w przyszłości? Od czego zacząć naukę i co w niej pomaga? Zapraszam do zapoznania się z poradami wolontariuszki Europejskiego Korpusu Solidarności, która posługuje się kilkoma językami.

Szansa na edukację na najwyższym poziomie, czyli stypendia na naukę w Akademeia High School

0
Wielu uczniów nie lubi szkoły. Są jednak tacy, którzy nie lubią jej, bo nie stawia przed nimi wyzwań. Jeśli należysz do grona tych osób, pomyśl o wzięciu udziału w konkursie stypendialnym organizowanym przez warszawskie liceum - Akademeia High School.

Nie tylko olimpiady, czyli o pozaszkolnym rozwoju naukowym w liceum

0
Szkoła często sprawia wrażenie, że jest jedyną przestrzenią, w której możemy rozwijać się naukowo. Osoby zajmujące się dziś nauką, pytane o swoje początki, często opowiadają o jakiejś postaci - zwykle jest to nauczyciel - która pokazała im piękno jakiejś dziedziny wykraczające poza szkolne podręczniki. Jak jednak zacząć rozwijać się naukowo bez wsparcia takiej osoby? Zobacz przegląd najważniejszych możliwości.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

NA TOPIE

Wolontariat w Szweckim Hästekasen – Adventure Farm

Oferta dla miłośników natury i odważnych młodych ludzi, którzy nie boją się poznać siebie!

Eurodesk TOUR, czyli wszystko o programach dla młodzieży w kilku miejscach naraz…

Wyjedź z nami w tournee z informacją dla młodzieży w ramach kampanii Time to Move!

Pogadajmy o studiach – projekt, który pomaga w wyborze studiów

Nie wiesz co studiować? Podoba Ci się jakiś kierunek, ale masz pytania? Wahasz się jaką uczelnię wybrać? Skorzystaj z platformy dla młodzieży stającej przed wyborem studiów.

DOŁĄCZ DO DYSKSJI

POSŁUCHAJ