AKTUALNOŚCI

Wolontariat w Anglii!

0
Jeszcze do 22 marca można się zgłaszać na wolontariat w Anglii trwający od września 2023r. do sierpnia 2024r. ASF Polska ma 2 miejsca dla ludzi w wieku 18-30 z Polski. Polecamy!

Wyjedź na wolontariat i chroń naturę!

0
Myślałe/aś kiedyś o wolontariacie za granicą? Praca w naturze to coś, co Cię ciekawi? Masz 18-30 lat i chcesz spożytkować 12 miesięcy na pożytecznej i rozwijającej pracy? Sprawdź najnowsze oferty wolontariatu w Belgii!

Prawo na scenę! – rekrutacja trwa

0
Zapraszamy na bezpłatne, twórcze warsztaty społeczno-teatralne, w trakcie których bliżej przyjrzysz się tematowi ochrony uczuć religijnych oraz wolności do wyrażania siebie!

Як громадянин України може вступити до польського вищого навчального закладу

0
Освіта в Польщі для українців має великі переваги. По-перше, Ви отримаєте вищу освіту європейського рівня. По-друге, одне з головних - це знання, які знадобляться у майбутньому. При цьому навчатися в польських університетах можливо, навіть з невеликими фінансами.

O wielokulturowości – rozmyślania i życzenia

0
Czy wielokulturowość to stan naturalny? Jak ludzie o różnych wartościach mogą budować wspólnotę? Czy wielokulturowość sprzyja rozwojowi społecznemu, ekonomicznemu? Co to jest wielokulturowość? Wielokulturowość to występowanie wielu różnorodnych...

Jak uczyć się języków obcych za darmo? – czyli o studenckich metodach nie przepłacania...

0
Czy Tinder może pomóc w nauce języków obcych? Jak wybrać język obcy, który się przyda w przyszłości? Od czego zacząć naukę i co w niej pomaga? Zapraszam do zapoznania się z poradami wolontariuszki Europejskiego Korpusu Solidarności, która posługuje się kilkoma językami.

Szansa na edukację na najwyższym poziomie, czyli stypendia na naukę w Akademeia High School

0
Wielu uczniów nie lubi szkoły. Są jednak tacy, którzy nie lubią jej, bo nie stawia przed nimi wyzwań. Jeśli należysz do grona tych osób, pomyśl o wzięciu udziału w konkursie stypendialnym organizowanym przez warszawskie liceum - Akademeia High School.

Nie tylko olimpiady, czyli o pozaszkolnym rozwoju naukowym w liceum

0
Szkoła często sprawia wrażenie, że jest jedyną przestrzenią, w której możemy rozwijać się naukowo. Osoby zajmujące się dziś nauką, pytane o swoje początki, często opowiadają o jakiejś postaci - zwykle jest to nauczyciel - która pokazała im piękno jakiejś dziedziny wykraczające poza szkolne podręczniki. Jak jednak zacząć rozwijać się naukowo bez wsparcia takiej osoby? Zobacz przegląd najważniejszych możliwości.

Wyjedź na szkolenie dla aktywistów!

0
Interesujesz się tematyką praw człowieka, ochrony demokracji i lubisz zdobywać wiedzę o wyzwaniach stojących przed współczesną Europą? Act.ival for Future jest wydarzeniem, które pomoże Ci się rozwinąć na aktywistycznej ścieżce.

Nowa przestrzeń dla młodych w Krakowie – Pracownia na Kozłówce!

0
Pracownie Młodych to nowość na młodzieżowej mapie Krakowa. To miejsca, w których można bezpłatnie i bez ograniczeń spędzać wolny czas, ale też zorganizować własny warsztat, wziąć udział w ciekawych zajęciach, czy pograć na playstation.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

NA TOPIE

Wolontariat w Szweckim Hästekasen – Adventure Farm

Oferta dla miłośników natury i odważnych młodych ludzi, którzy nie boją się poznać siebie!

Eurodesk TOUR, czyli wszystko o programach dla młodzieży w kilku miejscach naraz…

Wyjedź z nami w tournee z informacją dla młodzieży w ramach kampanii Time to Move!

Pogadajmy o studiach – projekt, który pomaga w wyborze studiów

Nie wiesz co studiować? Podoba Ci się jakiś kierunek, ale masz pytania? Wahasz się jaką uczelnię wybrać? Skorzystaj z platformy dla młodzieży stającej przed wyborem studiów.

DOŁĄCZ DO DYSKSJI

POSŁUCHAJ