AKTUALNOŚCI

Prawo na scenę! – rekrutacja trwa

0
Zapraszamy na bezpłatne, twórcze warsztaty społeczno-teatralne, w trakcie których bliżej przyjrzysz się tematowi ochrony uczuć religijnych oraz wolności do wyrażania siebie!

Prawo i aktorzy na scenę

0
Artykuł 196 z Kodeksu Karnego o obrażaniu uczuć religijnych tematem spektaklu. Ziewnięcie. Po co robić teatr z prawem w roli głównej i czy taka tematyka może kogokolwiek zainteresować? Okazuje się, że wystarczą trzy sceny, żeby przynajmniej częściowo odpowiedzieć na te pytania.

Prawo na scenę: każdy może być aktorem

0
Aktorstwo i prawo – czy to się klei i co może wyniknąć z takiego połączenia? Jak aktorstwo ma się do życia? Odpowiedzi na te pytania możecie znaleźć już niedługo: trwa rekrutacja do projektu „Prawo na scenę” dla młodzieży 16+.

„młoDOŚĆ” – droga ku dojrzałości. Wystawa Elizy Kani.

0
Małopolska młodzież działa na wielu polach - Eliza Kania jest przykładem wszechstronnej artystki. Wystawa jej fotografii pt. “młoDOŚĆ (parę chwil)” przyciągnęła licznych gości do Krakowskiego...

Nocnik Studencki

0
Co to takiego? Kino studenckie w najlepszym wydaniu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

NA TOPIE

Kultura na kieszeń studenta, czyli teatr dla każdego

Tęsknisz za kulturą, ale szukasz przystępnych cenowo opcji? Sprawdź gdzie szukać i jakie nowatorskie formy są dostępne w Krakowie!

Polecajki kulturalne

Gdzie i co warto zobaczyć? Zinspiruj się subiektywnym wyborem naszej redaktorki!

„młoDOŚĆ” – droga ku dojrzałości. Wystawa Elizy Kani.

Małopolska młodzież działa na wielu polach - Eliza Kania jest przykładem wszechstronnej artystki. Wystawa jej fotografii pt. “młoDOŚĆ (parę chwil)”...

DOŁĄCZ DO DYSKSJI

POSŁUCHAJ