AKTUALNOŚCI

Kraków: Pokaż czym jest siła! Projekt dla młodych artystów i amatorów sztuki

0
Okazja dla młodych artystów i artystów-amatorów! All in UJ i teatr Scena Supernova ogłosiły ✷OPEN CALL✷ na stworzenie projektu artystycznego wpasowującego się w szeroko pojętą tematykę siły. Zapraszamy!

Prawo na scenę! – rekrutacja trwa

0
Zapraszamy na bezpłatne, twórcze warsztaty społeczno-teatralne, w trakcie których bliżej przyjrzysz się tematowi ochrony uczuć religijnych oraz wolności do wyrażania siebie!

Prawo i aktorzy na scenę

0
Artykuł 196 z Kodeksu Karnego o obrażaniu uczuć religijnych tematem spektaklu. Ziewnięcie. Po co robić teatr z prawem w roli głównej i czy taka tematyka może kogokolwiek zainteresować? Okazuje się, że wystarczą trzy sceny, żeby przynajmniej częściowo odpowiedzieć na te pytania.

Prawo na scenę: każdy może być aktorem

0
Aktorstwo i prawo – czy to się klei i co może wyniknąć z takiego połączenia? Jak aktorstwo ma się do życia? Odpowiedzi na te pytania możecie znaleźć już niedługo: trwa rekrutacja do projektu „Prawo na scenę” dla młodzieży 16+.

„młoDOŚĆ” – droga ku dojrzałości. Wystawa Elizy Kani.

0
Małopolska młodzież działa na wielu polach - Eliza Kania jest przykładem wszechstronnej artystki. Wystawa jej fotografii pt. “młoDOŚĆ (parę chwil)” przyciągnęła licznych gości do Krakowskiego...

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

NA TOPIE

Kultura na kieszeń studenta, czyli teatr dla każdego

Tęsknisz za kulturą, ale szukasz przystępnych cenowo opcji? Sprawdź gdzie szukać i jakie nowatorskie formy są dostępne w Krakowie!

„młoDOŚĆ” – droga ku dojrzałości. Wystawa Elizy Kani.

Małopolska młodzież działa na wielu polach - Eliza Kania jest przykładem wszechstronnej artystki. Wystawa jej fotografii pt. “młoDOŚĆ (parę chwil)”...

Młodzi w kulturze

Młodzież a kultura - spradź wyniki ankiety i wypowiedz się, jakie jest Twoje podejście do kultury.

DOŁĄCZ DO DYSKSJI

POSŁUCHAJ