MŁODZI KOMUNIKUJĄ

Kurs rozwija kompetencje medialne i informacyjne takie jak korzystanie z informacji, nawiązywanie relacji, media społecznościowe i ich mechanizmy, a także dorzuca nieco wiedzy o prawnych, ekonomicznych i etycznych warunkach istnienia w sieci.

Zapraszamy!

MŁODZI DZIAŁAJĄ

W tym kursie poznacie dostępne młodym ludziom i osobom pracującym z młodzieżą konkursy grantowe i struktury wsparcia, dzięki którym zrealizujecie wspaniałe projekty młodzieżowe! Będzie też co nieco o zarządzaniu projektami.

Zapraszamy!

MŁODZI WSPÓŁDECYDUJĄ

Młodzi mają prawo do uczestnictwa i wpływania na decyzje, które ich dotyczą! Chcecie poznać swoje prawa i narzędzia, dzięki którym można je egzekwować?

Zapraszamy!

OCEŃ NASZ E-LEARNING

Skończyłeś_aś któryś z kursów? Podziel się wrażeniami! Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna - dzięki niej możemy dalej rozwijać e-kursy i uczyć się od Was!

UZYSKAJ CERTYFIKAT

Kliknij tutaj, aby otrzymać potwierdzenie odbycia kursu i rozwijania umiejętności ze strefy rozwoju, działania i współdecydowania! To nie będzie jednak zwykły certyfikat. W edukacji pozaformalnej, opartej na samodzielnym decydowaniu o swojej ścieżce, zdobywaniu wiedzy, umiejętności i postaw poprzez działanie, dyskusję i kreatywność certyfikacja bazuje na auto-refleksji. To czego się nauczyłe_aś znane jest najlepiej Tobie! Dlatego, aby wygenerować certyfikat poprosimy Cię o podsumowanie swoich osiągnięć, przemyśleń, efektów kursów e-learningowych. Odpowiedz sobie szczerze na parę pytań, a certyfikat otrzymasz mailowo.