Strona główna 2022 grudzień

Miesięczne Archiwum: grudzień 2022

Program Rabka Przyjazna Młodzieży pozytywnie zaopiniowana przez Młodzieżową Radę Miejską!

0
Powołanie Pełnomocnika ds. Młodzieży, Fundusz Młodzieżowy, czy ustabilizowanie Pracowni Młodzieżowej to jedne z postulatów zawartych w programie "Rabka Przyjazna Młodzieży". Projekt opracowało Stowarzyszenie Europe4Youth na podstawie badań i konsultacji z ponad 500 osobami w wieku 13-26 z Rabki!

Jak się uczyć efektywnie: spaced repetition

0
Pytanie jak się uczyć, by zapamiętać materiał, a nie tylko zakuć i zapomnieć, spędza sen z powiek uczniów i studentów. Co stoi za tym, że uczymy się szybciej i efektywniej? Czy jest coś, co nam może pomóc?

Rabka-Zdrój. Pełne dane i program „Rabka Przyjazna Młodym”

0
Mamy to! Końcowa publikacja przedstawiająca wyniki badań nad młodzieżą w Gminie Rabka-Zdrój i propozycja programu "Rabka Przyjazna Młodzieży" już po konsultacjach. Teraz pozostało już tylko działać!

Powstał Program dla Gminy Kościelisko: „Młoda Gmina. Nowe Perspektywy”

0
Mamy to! Po 2 latach badań, przygotowań i konsultacji Młodzieżowa Rada Gminy Kościelisko oraz Europe4Youth prezentują publikację zawierającą diagnozę, rekomendacje oraz podany na tacy zestaw działań. A Gmina już przystępuje do działań!

Nowy Sącz. Diagnoza i program miejski już gotowe!

0
Młodzieżowa Rada Miejska w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Europe4Youth przygotowały propozycję miejskiej polityki młodzieżowej! Po 2 latach badań, przygotowań i konsultacji prezentują publikację zawierającą diagnozę, rekomendacje oraz podany na tacy zestaw działań.

Konsultujmy program „Młoda Gmina – Nowe Perspektywy” Gminy Kościelisko!

0
Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-26 lat z Gminy Kościelisko do komentowania świeżo opracowanego projektu programu „Młoda Gmina-Nowe Perspektywy”! Mieszkasz, pracujesz lub chodzisz do szkoły na terenie Gminy? Mieszkasz już gdzie indziej, ale swój "dom" lokalizujesz właśnie tam? Program dotyczy Ciebie!

Konsultacje programu „Nowy Sącz dla Młodych”!

0
Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-26 lat w Nowym Sączu do komentowania projektu programu "Nowy Sącz dla Młodych"! Mieszkasz, pracujesz lub chodzisz do szkoły w Nowym Sączu? Program dotyczy Ciebie!

Konsultacje programu „Rabka Przyjazna Młodym”

0
Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-26 lat w Rabce-Zdroju do komentowania projektu programu "Rabka Przyjazna Młodym"! Mieszkasz, pracujesz lub chodzisz do szkoły w Gminie Rabka-Zdrój? Program dotyczy Ciebie!

Як громадянин України може вступити до польського вищого навчального закладу

0
Освіта в Польщі для українців має великі переваги. По-перше, Ви отримаєте вищу освіту європейського рівня. По-друге, одне з головних - це знання, які знадобляться у майбутньому. При цьому навчатися в польських університетах можливо, навіть з невеликими фінансами.

Przepis na zimę

0
Zima nadchodzi, a wraz z nią ryzyko przeziębień i dobrych porad jak im zapobiegać, jak się ubierać, co jeść. A Rozi Wam powie co fajnego pić, by wzmocnić odporność!