Miesięczne Archiwum: listopad 2021

Co kupić przyjaciołom na święta?

0
Już tylko tydzień do miołajek, a Święta Bożego Narodzenia nadchodzą dużymi krokami. Co kupić swoim znajomym? Zainspiruj się pomysłami Ewy!

Gorączka zdrowia

0
Edukacja zdrowotna w aktywizujący, przystępny dla młodych sposób? Gorączka Zdrowia wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Zobaczcie!

Połowa listopada – kryzys maturzystów

0
Masz już dość słuchania o maturze? Czujesz, że w Twoim życiu nie dzieje się nic poza pisaniem testów i powtórek? Nie jesteś sam/sama!

Forum Kreatywności

0
Oddolna inicjatywa młodych, którzy mają dość zabijania ich kreatywności! Stworzyli więc konferencję, by inspirować do działania.

Nocnik Studencki

0
Co to takiego? Kino studenckie w najlepszym wydaniu!

Dyskurs

0
Kim inspirować się w dzisiejszych czasach? Gdzie szukać autorytetów? Dyskurs wam podpowie! Posłuchaj podcastów tej inicjatywy.

Samobójstwo. Jak przezwyciężyć temat tabu

0
Warto poruszać tematy, które mogą dotyczyć każdego, bez względu na wiek, status społeczny czy zachowanie. Problem samobójstw nie zniknął. Jak możemy mu przeciwdziałać?

Queer Young- świat według LGBT

0
Inicjatywa młodzieżowa, która przybliża czym jest środowisko LGBT i z jakimi wyzwaniami mierzą się jego przedstawiciele.

Ogród w kapsułce? Się robi!

0
Nawet w mieście i nie posiadając własnej działki, możesz spełnić marzenie o ogrodzie pełnym dorodnych warzyw i aromatycznych ziół. Jak? Sprawdź jakie możliwości na ciebie czekają!