Trzecie szkolenie MPM

0
624

Pełni energii przystąpiliśmy do działania. Celem jaki przed sobą postawiliśmy było przygotowanie treści na Małopolski Portal Młodzieżowy. Zanim nasi młodzi redaktorzy mogli się wykazać, przekazaliśmy im najważniejsze wskazówki i zasady tworzenia treści w mediach internetowych i nie tylko. Przeszli też przyspieszony kurs fotografii dziennikarskiej.

Następnie, trzeba było przygotować najważniejsze narzędzie pracy – nasze ciała. W związku z tym odbył się warsztat z emisji głosu i ćwiczenia pomagające rozluźnić się i pobudzić energetycznie.

Uczestnicy mogli wybrać w jakim obszarze chcą tworzyć treści i powstały grupy warsztatów twórczych. Jedna z nich pracowała nad nagrywaniem klipów, inna nad badaniami terenowymi, w ramach których przeprowadziła sondę. Ostatni grupa podjęła się wyzwania nagrania podcastu.

To właśnie dzięki nim możecie posłuchać jak wyglądało szkolenie z perspektywy uczestników i ocenić jak spełnili się w roli speakerów. Posłuchajcie…

Na koniec pracowaliśmy nad planem medialnym, który pomógł nam określić cele na przyszłość Małopolskiego Portalu Młodzieżowego oraz uporządkować podział pracy.

Zmotywowani do działania, ruszamy do boju!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj