Kraków: Pokaż czym jest siła! Projekt dla młodych artystów i amatorów sztuki

0
640

Stowarzyszenie All in UJ i teatr Scena Supernova ogłaszają ✷OPEN CALL✷ na stworzenie projektu artystycznego wpasowującego się w szeroko pojętą tematykę siły. Naszym celem jest umożliwienie młodym, pełnym zapału i pomysłów artystom podzielenia się swoją twórczością – zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na wystawie „Ja już nie mam siły” w budynku teatru Scena Supernova trwającej w dniach 22 maja – 1 czerwca 2023. Jeżeli jesteście autorami-amatorami, bez dostępu do profesjonalnych galerii – ten open call jest właśnie dla was! 

Projekt: All in UJ

➡️ Do kogo kierowany jest Konkurs?
Wymogiem udziału w Konkursie jest ukończenie 18. roku życia. Szczególnie zachęcamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji do zaprezentowania swoich prac przed szerszym gronem osób.

➡️Jaką techniką mogę wykonać moją pracę?
Wystawa „Ja już nie mam siły” nie ogranicza twórców pod względem techniki. Na Konkurs można zgłaszać prace z obszarów malarstwa, grafiki, rzeźby, instalacji, sztuki cyfrowej, performance’u, setów DJ-skich, tekstów, utworów muzycznych i poezji. Szczegóły dotyczące formatu prac zamieszczone są w Regulaminie Konkursu.

Istnieje również możliwość zgłaszania prac z innych obszarów ekspresji artystycznej. Podstawą Konkursu jest wolność artystyczna twórców. Decyzję o zakwalifikowaniu pracy do Konkursu zastrzega sobie organizator.

➡️ Harmonogram:
* Od 15 lutego do 9 kwietnia 2023 roku – nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową
* Do 12 kwietnia 2023 roku – wybór finalistów Konkursu i kontakt poprzez wiadomość e-mail
* Od 12 kwietnia 2023 roku do 5 maja 2023 roku – dostarczenie przez Uczestników oryginałów prac do budynku teatru Sceny Supernovej w Krakowie przy ul. Mikołaja Zyblikiewicza 12/4
* Od 22 maja do 1 czerwca 2023 roku – wystawa finałowych prac
* Od 2 czerwca do 4 czerwca 2023 – odbiór oryginałów prac przez Uczestników

➡️ Chcę zgłosić pracę! Co należy zrobić?

Tak jak wspomniano w harmonogramie, zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres allinujmedia@gmail.com. W mailu należy zawrzeć:
– krótką notkę biograficzną o Autorze/Autorce/Osobie autorskiej pracy (wraz z preferowaną formą podpisu Autora/Autorki/Osoby autorskiej),
– dane kontaktowe (imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, link do profilu na platformie Facebook),
– opis pracy z uwzględnieniem realizacji tematu SIŁA,
– dokumentacja pracy w formie elektronicznej w formacie pliku JPG, PNG, MP3 lub MP4 nie większym niż 5MB (wówczas konieczny będzie link z odnośnikiem do materiału),
– oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele Konkursu oraz zgody na upublicznienie wizerunku osób trzecich (jeśli dotyczy).

➡️ Uczestnicy, którzy dostaną się do Finału zostaną o tym poinformowani w wiadomości mailowej do 12 kwietnia 2023 roku. Finaliści Konkursu zobowiązani są do dostarczenia swoich prac do Sceny Supernovej do dnia 19 maja po wcześniejszym skonsultowaniu terminu z Organizatorem.

Wszystkich chętnych zachęcamy się do zapoznania z Regulaminem Konkursu

W razie dodatkowych pytań, informacji udzielamy pod adresem allinujmedia@gmail.com, w wiadomości prywatnej na Instagramie https://www.instagram.com/jajuzniemamsily/, i w wiadomościach prywatnych na Facebooku https://www.facebook.com/AllInUJkultura.

Zapraszamy! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj