Forum Dialogu Obywatelskiego – finał projektu

0
435

W imieniu grupy Forum Dialogu Obywatelskiego serdecznie zapraszamy na event podsumowujący projekt: dyskusję z gośćmi i prezentację wyników projektu. Szykujcie się na ucztę intelektualną na temat dialogu i partycypacji obywatelskiej.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt Forum Dialogu Obywatelskiego, połączone z wystąpieniami gości na temat roli dialogu w funkcjonowaniu aktywnego społeczeństwa obywatelskiego, które odbędzie się 9 marca w godzinach 16:00-18:00 w sali konferencyjnej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rajskiej 1 w Krakowie.

Spotkanie będzie okazją do rozmowy na temat roli dialogu w życiu codziennym oraz w działaniach społeczno-obywatelskich, a także do wyciągnięcia dotychczasowych wniosków z projektu, który miał na celu podjęcie działań wobec kryzysu debaty publicznej w Polsce.  

Wydarzenie uświetnią swoją obecnością goście związani z różnymi aspektami kultury dialogu i uczestnictwa w życiu publicznym.

Zostanie także zaprezentowany scenariusz warsztatów efektywnej komunikacji dla młodzieży szkół średnich oraz studentów, stworzony przez grupę realizującą projekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj