Wyjedź na wolontariat i chroń naturę!

0
311

Myślałe/aś kiedyś o wolontariacie za granicą? Praca w naturze to coś, co Cię ciekawi? Masz 18-30 lat i chcesz spożytkować 12 miesięcy na pożytecznej i rozwijającej pracy? Sprawdź najnowsze oferty wolontariatu w Belgii!

Fot. ’Landschap De Liereman’

Wolontariat w centrum dla zwiedzających „Landschap De Liereman” – rezerwat przyrody w pobliżu Antwerpii w Belgii.
W 2023 r. centrum dla zwiedzających „Landschap De Liereman” będzie gościć dwóch młodych Europejczyków w wieku od 18 do 30 lat. Spędzą rok na wolontariacie w centrum dla zwiedzających i rezerwacie przyrody. Idealna okazja dla ludzi kochających przyrodę i przebywanie na świeżym powietrzu, lubiących poznawać nowych ludzi i pracować w zespole z innymi wolontariuszami.
Jak aplikować?
Chcesz dołączyć do zespołu na okres od 9 do 12 miesięcy od 01.04.2023 do 31.12.2023 (lub do 30.04.2024)? Aplikuj wysyłając swoje CV i motywację na adres bc.landschapdeliereman@natuurpunt.be przed 10.03.2023. Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem, skontaktujemy się z Tobą w celu zaplanowania rozmowy online.

Wolontariat w Centrum dla zwiedzających „Levende Leie – De Bourgoyen” – obok Gandawy na zachodzie Belgii.

Centrum połączone jest ze stosunkowo niewielkim (200 hektarów) rezerwatem przyrody utrzymywanym przez miasto Gandawa, wraz z największą organizacją przyrodniczą w kraju – Natuurpunt. Stajemy w obronie przyrody i różnorodności biologicznej i staramy się je chronić otwartą przestrzeń i jakość środowiska. Chcesz do nas dołączyć?

Wolontariat trwa 12 miesięcy od sierpnia (lub września) 2023 do sierpnia (lub września) 2024. Termin składania wniosków upływa 30.04.2023 r. Wyślij swoje CV i motywację na adres internationaal@natuurpuntgent.org.
Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia rozmowy online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj