Aby Twoja Gmina mogła się rozwijać potrzebny jest Twój głos!

Strefa Wpływu

0
455

Trwa diagnoza młodzieży w 4 gminach w Małopolsce. Mieszkasz w jednej z nich? Wypełnij ankietę i dołącz do grona tych, dzięki którym powstanie lokalna strategia polityki młodzieżowej!  

Opracowanie własne: Europe4Youth

Stowarzyszenie Europe4Youth wraz z władzami lokalnymi w Nowym Sączu, Gminie Kościelisko, Rabce-Zdroju oraz Bukownie i młodzieżowymi radami od roku realizują projekt Strefa Wpływu. Projekt ten ma na celu wzmocnienie wpływu i struktur partycypacji młodzieży na długofalową politykę młodzieżową na poziomie lokalnym we wspomnianych 4 gminach w Małopolsce oraz zapewnienie partycypacyjności jej tworzenia. Mówiąc krótko, chcemy by młodzi uczestniczyli w tworzeniu, wdrażaniu i ewoluowaniu polityki młodzieżowej w ich mieście/gminie jako partnerzy i decydenci.

W związku z tym zwracamy się z serdeczną prośbą do osób, które mieszkają/ uczą się/ pracują/ korzystają z* 

  • Gminy Rabka-Zdrój lub
  • Miasta Nowy Sącz lub
  • Gminy Kościelisko lub
  • Gminy Bukowno 

oraz są w przedziale wiekowym 13-26 o wypełnienie ankiety do 16 listopada 2022!

* bez względu na narodowość i długość przebywania w ww. Gminach.

Twoja opinia pomoże nam zdobyć wiedzę potrzebną do opracowania rekomendacji do projektu strategii polityki młodzieżowej na poziomie lokalnym. Kolejnym etapem będą warsztaty dla młodzieży i decydentów, na których przedyskutujemy wnioski z badań, rekomendacje i opracujemy projekt strategii z propozycjami konkretnych działań. Potem jeszcze ciągle będziecie mogli go skomentować i skonsultować, a po uwzględnieniu wszystkich możliwych opinii zaprezentujemy go decydentom! 

Masz wpływ! 

Gmina Rabka-Zdrój – https://www.1ka.si/a/6e56f72c

Nowy Sącz – https://www.1ka.si/a/49058b44

Gmina Kościelisko – https://www.1ka.si/a/bbe7bf7c 

Gmina Bukowno – https://www.1ka.si/a/5ccbf845.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj