Popchnij swoje miasto/ gminę do działań na rzecz młodzieży!

0
890

Działasz w młodzieżowej radzie miasta, gminy czy powiatu w Małopolsce? Marzysz o tym, żeby Twój region był bardziej przyjazny młodym ludziom, a samorząd planował działania na rzecz młodzieży w dłuższej perspektywie? Zgłoś swoją miejscowość/ gminę/ powiat do programu „Strefa Wpływu” i opracuj założenia do polityki młodzieżowej na Twoim terenie!

Każda zgłoszona i przyjęta organizacja/ rada młodzieżowa/ samorząd uczniowski otrzyma kompleksowe wsparcie w rozwoju i organizacji wydarzeń prowadzących do opracowania głównych punktów przyszłej polityki młodzieżowej! Twoja organizacja otrzyma personalnego mentora, możliwość zorganizowania 5 szkoleń stacjonarnych dla wszystkich członków i pomoc ekspercką w:

  • zbadaniu potrzeb młodzieży na Twoim terenie,
  • zorganizowaniu konferencji, warsztatów, spotkań młodzieży z kluczowymi decydentami dla wspólnego opracowania założeń programowych do polityki młodzieżowej,
  • opracowaniu tekstu założeń do polityki młodzieżowej,
  • zorganizowaniu otwartych konsultacji społecznych z młodzieżą na temat tekstu założeń do polityki młodzieżowej,
  • prowadzeniu rzecznictwa na rzecz przyjęcia polityki młodzieżowej na Twoim terenie. 

Dzięki Tobie może powstać tekst strategii, która pomoże młodym ludziom lepiej się rozwijać, mieć dostęp do różnorodnej oferty kulturalnej, edukacyjnej, rzetelnej informacji młodzieżowej, czy rozwiąże palące problemy społeczne na Twoim terenie!

Pamiętajcie! Nic o Was bez Was! Zainicjujcie systemowe wspieranie młodzieży w swoim regionie!Aby zgłosić swoją miejscowość do programu należy wypełnić formularz w imieniu rady młodzieży/ organizacji/ grupy nieformalnej do 30 września 2021 roku

Nie czekajcie ze zmienianiem świata! Jeśli nie Wy, to kto? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj