Małomiasteczkowi

0
678

Jak głosi opis powyżej, „Małomiasteczkowi”, to projekt skierowany do osób z mniejszych miasteczek, a konkretnie młodych, aktywnych pasjonatów, którzy chcą zmienić swoje otoczenie tak, by młodzież miała dostęp do większej ilości możliwości.

Czym są te możliwości? Chodzi przede wszystkim o takie aktywności, które pozawalają się rozwinąć, inspirują do działania i pomagają wprowadzić faktyczną zmianę w społeczeństwie:
👉 wymiany młodzieżowe
👉 warsztaty
👉 wolontariat
👉 młodzieżowe projekty społeczne i inicjatywy!

Poznajcie ekipę projektu, która w najbliższych miesiącach podejmie się misji bycia ambasadorem informacji młodzieżowej. Pod okiem mentorów, nasi bohaterowie będą organizowali spotkania informacyjne, akcje rzecznicze i inne pomysły na aktywizację młodzieży. Uczestnicy przyjechali do nas z wielu odległych miejscowości, co cieszy i jednocześnie pokazuje, że problem wykluczenia młodzieży, jeśli chodzi o możliwości dla nich, w mniejszych miasteczkach jest realnym problemem.

Ekipa MAŁOMIASTECZKOWYCH właśnie zakończyła szkolenie przygotowujące do realizacji działań i pozwalające na lepsze poznanie pozostałych zaangażowanych. Teraz czekamy na efekty ich pracy i gratulujemy zaangażowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj