Forum Kreatywności

0
679

Forum Kreatywności to jednodniowa konferencja, mająca na celu rozwój twórczego myślenia wśród młodzieży. Już 30 kwietnia 2021 roku z Urzędu Miasta Krakowa przeprowadzona zostanie transmisja online z serii wykładów o tematyce kreatywności pod aspektem biznesu, psychologii, kultury oraz nauki.

Na uczestników czeka nie tylko rozbudowany program sesji, ale także występ muzyczny Krystiana Ochmana oraz konkursy z nagrodami rzeczowymi. Co więcej każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa sygnowany logami patronów, czyli m.in. Krakowskiego Biura Festiwalowego, Gazety Wyborczej i Miasta Krakowa.

Zapisy na konferencje trwają na stronie www.forumkreatywnosci.com

Czego możesz się spodziewać?

Michał Adamczyk prezes Kraków Miastem Startupów poprowadzi warsztat ze sposobów kreatywnego tworzenie i rozwoju pomysłu biznesowego, podczas którego będziesz miał/miała okazję opracować własny pomysł biznesowy bazujący na zidentyfikowanej potrzebie rynkowej.

Zyta Czechowska, nauczycielka roku 2019, przedstawi bezpłatne aplikacje, programy i strony, które pozwolą na kreatywne i twórcze uczenie się, rozwijanie  wyobraźni i zapamiętywanie treści – w warsztacie „Kreatywnie z TIKiem”.

Przedstawicielka Krakowskiego Biura Festiwalowego opowie o zmianach w kulturze podczas pandemii. Z czym muszą borykać się artyści oraz organizatorzy wydarzeń artystycznych, w jaki sposób i przy użyciu jakich środków próbują rozwiązywać ten problem i dostarczać mimo obostrzeń dawkę kultury każdemu z nas.

Mateusz Hohol poprowadzi prelekcję dotyczącą tego jak nauka patrzy na kreatywność. Postaramy odpowiedzieć się na pytanie na ile jest to cecha wrodzona, a na ile możemy ją trenować i stymulować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj