Podcast na sobotę – Z wyczuciem: Przyczyny depresji

0
595

Raz jeszcze Adam z Organiclife i Martyna z Europe4Youth w podcastowym duecie. Tym razem pochylają się nad artykułem Wojciecha Eichelbergera na temat 10-ciu przyczyn depresji wśród dzieci i młodzieży. Usłyszycie o ich spostrzeżeniach, doświadczeniach i pomysłach na rozwiązanie przyczyn, impulsów generujących stres i zbyt przytłaczające emocje.

Wyjątkowo, możecie również zobaczyć zapis wideo z nagrania tego podcastu (a przynajmniej jego połowy). Pozwoli wam to lepiej poznać naszych radiowców i dostrzec, że tematy, które poruszają, płyną prosto z ich serduch:

Pełna wersja podcastu w zapisie audio:

Tym razem nie każemy wam czekać na dalszą część! Ciężka sytuacja na świecie, w kraju i szkole, a do tego ponura aura – nie sprzyjają komfortowi psychicznemu, dlatego daj sobie przestrzeń na to, żeby odpocząć, zadbac o siebie. Pamiętaj, że w przypadku, kiedy kompletnie sobie nie radzisz, znajdziesz wiele jednostek, które mogą Ci pomóc. Przede wszystkim porozmawiaj z kimś bliskim, rodziną, przyjacielem. Możesz zadzwonić na specjalne infolinie lub skonsultowac się z jednostkami dbającymi o zdrowie psychiczne przeznaczonymi właśnie dla Ciebie – znajdziesz je w ośrodkach zdrowia, przy szkołach i uczelniach. Większość oferuje spotkania telefoniczne lub online.

Druga część podcastu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj