Don’t Be Cruel

0
791

Kto nie zna jeszcze Grupy Mosaic, musi koniecznie odwiedzić ich stronę, gdzie pojawiają się projekty graficzne podnoszące ważne tematy: samoakceptacji, body shamingu, ekologii i globalnego ocieplenia – a wszystko to i o wiele więcej w prawdziwie profesjonalnej oprawie:

Tym razem biorą na tapet wykorzystywanie zwierząt w przemyśle i to jakie warunki są im (nie)zapewniane. Akcja jest kolaboracją kilku inicjatyw. Większość z nic pełni rolę doradców merytorycznych, natomiast Koło Życia Zwierząt, o którym już wcześniej pisaliśmy, jest drugą inicjatywą współtworzącą akcję:

Zobaczcie jeden z plakatów, które powstały w ramach akcji Don’t Be Cruel. Ta i pozostałe grafiki stanowią część kampanii medialnej i stacjonarnej (w krakowskich szkołach), która ma zwrócić uwagę młodzieży na wyzysk zwierząt i uwrażliwić odbiorców na to jakich wyborów konsumenckich dokonują. Wspierając przemysł, którego częścią jest złe traktowanie zwierzaków, tylko go napędzamy – rezygnacja z zakupów czy korzystania z usług w takich organizacjach jest pierwszym i najprostszym krokiem do przeciwdziałania krzywdzącym zwierzęta procederom.

Pozostałe materiały inicjatywy, wraz z opisami dostarczającymi więcej informacji merytorycznych o tym w jaki sposób zwierzęta cierpią, znajdziecie na stronie akcji Don’t Be Cruel:

Powstały pierwsze statystyki przedstawiające odbiorców akcji, są to głównie młodzi ludzie w wieku 18-24 lata i zgodnie z wynikami badań dotyczących odbiorców akcji społecznych – w większości kobiety. Przekażcie wieści dalej i pokażmy, że wszystkim leży nam na sercu dobro naszych małych przyjaciół ❤️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj