Korona pokrzyżowała Ci plany? Czujesz, że utknąłeś? Wyjedź na projekt!

0
781

Projekty wolontariatu w Europejskim Korpusie Solidarności pozwalają wyjechać młodym ludziom w wieku 18-30 lat do dowolnego kraju Unii Europejskiej i państw programu, gdzie, w organizacji goszczącej, będziecie mogli zdobywać wiedzę, doświadczenie i kompetencje kulturowe.

Twoje cele mogą być różne:
– chęć odwiedzenia wybranego kraju
– nauka języka
– rozwinięcie kompetencji w zakresie działań organizacji (praca z młodzieżą, dziećmi, osobami z niespełnosprawnościami, praca na farmie, w hostelu, organizacji festiwalowej – wybierz coś dla siebie!)
– sprawdzenie siebie lub szukanie własnej drogi
– a może po prostu przygoda i chęć poznania nowych ludzi?

Nieważne jakie masz powody – jeśli jesteś zmotywowany/zmotywowana, zaangażujesz się w działania i zgadzasz się z misją Europejskiego Korpusu Solidarności – skorzystaj z tej szansy.

Program zapewnia Ci:
– zakwaterowanie
– środki na wyżywienie
– kieszonkowe
– opłacenie podróży na i z miejsca projektu
– ubezpieczenie zdrowotne
– opiekę mentora i pakiet szkoleń
– kurs językowy (przy dłuższych projektach)

Poniżej znajdziesz propozycję wolontariatu w organizacjach, które zostały przez nas sprawdzone, ale pamiętaj, że oferta jest bardzo bogata. Jeśli zainteresuje Cię udział w projekcie, skontaktuj się z nami na: m.moskala@europe4youth.eu, a zostaniemy Twoją organizacją wspierającą (wysyłającą).

Wszystkie szczegóły projektów znajdziesz w infopakach pod zdjęciami:

Szukasz innych ofert? Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących programu wolontariatu Europejskiego Korpusu Solidarności? Wejdź na jego stronę i załóż konto by móc aplikować:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj