Aktywizm mając siedemnaście lat

0
1051

W studiu nagraniowym Europe4Youth pojawił się Dawid Bramowski, młody aktywista o ewidentnie artystycznej duszy i licznych zainteresowaniach. Skierował do młodych ludzi iście prawdziwy manifest! Posłuchajcie i dajcie znać czy takie podejście do aktywizmu, samorozwoju i kondycji młodego pokolenia jest Wam bliskie.

Poruszymy też tematy związane z przeszkodami, które stoją przed młodymi aktywistami, ze względu na ich wiek czy brak rozpoznawalności tego co robią, jako istotnego dla lokalnej społeczności.

Posłuchacie też o dialogu z decydentami w czasach pandemii – pomyśle na likwidację MDKów w Krakowie i odpowiedzi młodej inicjatywny społecznej, z Dawidem na czele.

Możecie też sprawdzić Ambasadę Kreatywności, o której mówi Dawid, a jeśli jesteście z okolic Chrzanowa to koniecznie odwiedźcie to miejsce:Podcasty z serii „Informacja Młodzieżowa Europe4Youth” realizowane są w ramach projektu „Partycypacja, Informacja, Wsparcie i Rozwój Młodzieży w Krakowie i Małopolsce”. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj