Podcast na sobotę – Sukces po polsku

0
912


Projekt Sukces Po Polsku to inicjatywa krakowskich licealistek, która powstała, aby młode osoby planujące swoją przyszłość mogły, na spotkaniach z osobami sukcesu, inspirować się ich historią w wyborze własnej kariery zawodowej. Jest to kolejny projekt realizowany w ramach Zwolnionych z Teorii.

Z podcastu dowiecie się między innymi dlaczego powstał projekt, jakie przygody z biurokracją, współpracą z Wojewódzką Biblioteką Publiczną, zdobywaniem partnerów projektowych i kontaktem z potencjalnymi prelegentami miała grupa inicjatywna. Również finansowe kwestie zarządzania projektem będą przybliżone w nagraniu. Kwintesencją i podsumowaniem organizacji podobnych przedsięwzięć może być rada od dziewczyn, że „zawsze trzeba mieć plan B, a nawet C”.


Grupa organizowała spotkania z takimi osobistościami jak Robert Makłowicz, aktywistka – Izabela Chyłek, dziennikarz – Krzysztof Skowroński, wydawca Wysokich Obcasów – Paulina Reiter czy Izabela Stasiak, która pracuje w IBM i poprowadziła spotkanie o tym jak wybrać studia, które przyniosą satysfakcję (możecie je obejrzeć na FB grupy). Po więcej informacji zapraszamy na profil inicjatywy Sukces Po Polsku:


Podcasty z serii „Podcast na Sobotę” realizowane są w ramach projektu „Media, Młodzież, Małopolska”. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj