Wolontariat w Szweckim Hästekasen – Adventure Farm

0
1808

Masz 18-30 lat? Chcesz uciec od zgiełku miasta? Zatrzymać się? Być bliżej natury?

Wolontariat w kolektywie permakulturowym w Hastekasen w Szwecji w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności jest właśnie dla Ciebie!

Czerp przyjemność z pracy własnych rąk, odbądź podróż do swojego wnętrza w przepięknym miejscu, oddalonym od reszty świata (i koronawirusa).

Poszukiwani są wolontariusze na 6-9 miesięcy od czerwca 2020 (czyli już, ale nie martwcie się, jeśli będą miejsca można troszkę przesunąć wyjazd.

Program pokrywa koszty podróży, zakwaterowanie i wyżywienie. Dodatkowo dostaniesz 150 euro kieszonkowego! Po więcej informacji wejdź tu:


Koniecznie sprawdź pierwszą zakładkę, w której dowiesz się więcej o samej farmie.

Dlaczego ta możliwość jest unikalna? W niewielu miejscach będziesz w stanie skupić się na pracy w ogrodzie i ze zwierzętami ucząc się mnóstwa rzeczy, także, a może przede wszystkim o sobie. Będziesz też mógł/mogła spróbować choćby chodzenia po linie, jogi i medytacji oraz poznać cudownych ludzi, którzy tworzą to miejsce.

A po relacje z pierwszej ręki i wrażenia z wyjazdu odsyłam do podcastu Olgi:


Zainteresowała Cię oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej lub wziąć udział w projekcie? Skontaktuj się z nami na: m.moskala@europe4youth.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj