Pogadajmy o studiach – projekt, który pomaga w wyborze studiów

0
1691

Jeżeli jesteście licealistami i nadal zastanawiacie się nad wyborem kierunku studiów, miasta, w którym znajduje się uczelnia czy jesteście ciekawi, jak wygląda życie na Waszym wymarzonym uniwersytecie, to właśnie najnowszy projekt Studiów na Horyzoncie powinien przypaść Wam do gustu.

Na platformie Pogadajmy o studiach można umówić się na rozmowę ze studentami z wielu kierunków różnych uczelni w Polsce i z zagranicy. Wystarczy jedynie zarejestrować i zarezerwować termin na kilkunastominutowe spotkanie, na którym będzie można dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji dotyczących wymarzonego kierunku studiów.

Rozmowy będą miały miejsce od 25 do 29 maja. Ponadto na platformie odbywają się również liczne webinary m.in. na temat wystąpień publicznych czy certyfikatów językowych.

Wejdźcie i korzystajcie:


Projekt organizowany jest przez Studia na Horyzoncie – organizację non-profit, która zajmuje pomocą w świadomym podejmowaniu wyborów edukacyjnych i zawodowych. Co roku stowarzyszenie to organizuje konferencje w 8 miastach w całej Polsce, gdzie studenci opowiadają o swoich kierunkach, a na stronie www.studianahoryzoncie.pl znajdują się liczne wskazówki na temat wyboru studiów, planowania nauki, podejścia do matury, czy ogólnie samego studiowania.


Iga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj