Ankieta zgłoszeniowa do działu RZECZNICTWO

Wypełniając tę ankietę zgłaszasz swoją radę młodzieżową/ organizację/ samorząd/ grupę nieformalną do Działu RZECZNICTWO „Strefy Wpływu”! A to oznacza, że zależy Ci, żeby na Twoim terenie powstał dokument określający obowiązki lokalnych władz wobec młodych ludzi. Być może zależy Ci, by poprawić jakość oferty edukacyjnej albo stworzyć więcej możliwości do realizowania swoich pasji i zainteresowań, a może warto coś zrobić, by młodzi nie wyjeżdżali do większych miast? Pomożemy Ci w tym!

Wypełnij zgłoszenie do 30 września 2021, a wkrótce mailowo poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Główne zajęcia (wymagane)
  SzkołaStudiaPracaInne

  Czy posiadasz zgodę członków struktury do podejmowania w ich imieniu decyzji o zgłoszeniu do programu?
  TAKNIEJeszcze nie

  Czy deklarujesz gotowość do udziału w 5 szkoleniach rzeczniczych w Twojej miejscowości lub w Rabce-Zdroju w terminie do 31.12.2021?
  TAKNIENie wiem

  Czy deklarujesz gotowość do współpracy i współorganizacji procesu projektowania założeń do polityki młodzieżowej na Twoim terenie do końca 2022 roku?
  TAKNIENie wiem

  Czy zgadzasz się na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji? Twoje dane będą administrowane przez Stowarzyszenie Europe4Youth, ul. Urzędnicza 14/1, 30-051 Kraków, info@europe4youth.eu (w przypadku zaznaczenia „nie” nie jesteśmy w stanie Cię przyjąć do programu)
  TAKNIE