Małopolski Portal Młodzieżowy to przestrzeń dla młodych ludzi szukających informacji, możliwości rozwoju i działania. Prowadzony jest dla młodych ludzi przez młodych ludzi w ramach projektu “Media, Młodzież, Małopolska” współfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Jak dołączyć do naszej załogi? Pierwsza rekrutacja rusza z początkiem września 2019, a druga - stycznia 2020. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem projektu. Wybrani kandydaci wezmą udział w 3 szkoleniach przygotowawczych naszej Strefy Wpływu i zaopiekują się wybranym kanałem komunikacyjnym Portalu publikując regularnie materiały informacyjne i publicystyczne. Tematyka i forma należą do Was!

Co jeszcze mamy na Portalu? Strefa Rozwoju to solidna dawka informacji o możliwościach edukacji, rozwoju i działania: projektach edukacyjnych, wolontariacie, wymianach młodzieżowych, narzędziach wpływania na rzeczywistość. Chcecie wiedzieć jak założyć Młodzieżową Radę Miasta, czy zorganizować własny projekt? Zapraszamy na warsztaty online lub offline - możecie nas “zamówić” do Waszych miejscowości, szkół, instytucji. Zapoznajcie się z ofertą warsztatów Strefy Rozwoju

Zdobytą wiedzę warto wykorzystać w praktyce! Zapraszamy do Strefy Działania jeśli chcecie zorganizować własną inicjatywę lokalną, czy mini projekt. Zgłoś go, a otrzymasz wsparcie mentorskie i finansowe! Po więcej informacji zajrzyj do Strefy Działania!

Jeśli po prostu szukasz konsultacji, porady lub kontaktu - zapraszamy!